تعمیر ترمز ABS بی ام و BMW

سیستم ترمز BMW شما ساخته شده است تا هزاران کیلومتر قبل از نیاز به سرویس، برای شما کار کند. چندین قسمت پیچیده با هم هماهنگ شده اند تا قدرت مورد نیاز برای حفظ امنیت شما، خانواده و وسیله نقلیه شما فراهم شود. در حالی که در وسایل نقلیه قبلی چیزی به نام ABS یا سیستم های ترمز ضد قفل وجود نداشت، این یک روش انقلابی برای بهبود ترمز در صنعت خودرو بود. در این مقاله به تعمیر ترمز ABS بی ام و BMW می پردازیم.
در BMW ها، ABS یک مجموعه حساس به شمار می رود. بسیاری از مدل ها تحت تأثیر مسائل ABS قرار گرفته اند. باید یاد آور شد که ماژول همان چیزی است که به ABS می گوید چه کاری انجام دهد.
معمولاً هنگامی که یک ماژول ABS از بین می رود، یک درایور ترکیبی از چراغ ها مشاهده می شوند. این چراغ ها می توانند شامل نور ABS، چراغ های کنترل کشش و چراغ ترمز قرمز شوند. وقتی همه اینها به طور همزمان روشن می شوند، احتمال بیشتری وجود دارد که ماژول مقصر باشد. اگر وقتی بار اول BMW خود را روشن می کنید و هیچ چراغی وجود ندارد، وقتی موتور به دمای کار برسد ممکن است این چراغ ها روشن شود که نیاز به بررسی دارند.
ماژول ABS بسیاری از کارکردهای سیستم ایمنی ماشین شما را کنترل می کند. به یاد داشته باشید هرگونه احساس تغییر و یا مشکل در ترمز ای بی اس بی ام و یا روشن شدن چراغ ها نشان از اشکال در سیستم ترمز خودرو است. اینها شرایط رانندگی را برای شما و دیگران ناامن می کنند. این مشکلات باید تصحیح شود تا بهترین تجربه را از BMW خود بدست آورید.

برای تعمیر ترمز ای بی اس بی ام و BMW باید به تعمیرگاه رفت؟

برای تعمیرات تخصصی و یا بررسی دوره ای، همیشه BMW خود را وارد به یک تعمیرگاه معتبر ببرید که دارای متخصص های حرفه ای تعمیرات بی ام و باشد. این تنها راه تضمین بهترین نتیجه برای تعمیر خودروی شما است و اینکه آنها دقیقاً می دانند چگونه مشکل را برطرف کنند. ای بی اس سنتر اولین مرکز فوق تخصصی برای تعمیر ترمز های ABS خودرو BMW می باشد.

 

چرا باید یک متخصص تعمیر BMW را انتخاب کنید؟

افرادی که متخصص BMW نیستند، ممکن است فرض کنند که چراغ ABS که روشن شده است، مشکل دیگری در سیستم ترمز را نشان می دهد. با این حال، با استفاده از آزمایش های تشخیصی بیشتر می توان متوجه شد که BMW دارای یک مشکل جدی تر است. این وسایل آزمایشی اورجینال برای عیب یابی دقیق تر خودروی BMW در ای بی اس سنتر موجود است.

چرا ای بی اس سنتر؟

ای بی اس سنتر با بیش از 8 سال سابقه در تعمیر انواع مدل های BMW و با هزاران مشتری راضی بالاترین کیفیت را به شما عزیزان عرضه می کند. تمامی خدمات AbsCenter با ارائه ضمانت به شما عزیزان صورت می گیرد.

تماس با ما

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *